ניקיון ואחזקה בראשל"צ זהו תחום מקצועי לכל דבר. אם בבית הפרטי שלנו אנחנו מסוגלים לחלוש בין שלל המטלות גם על סעיף התחזוקה והניקיון גם מבלי להיות מקצוענים של ממש, הרי שכאשר מדובר באזור ציבורי, אזור עסקי, משרד, בית ספר וכדומה – הרי שם יש צורך בצוות מיומן שהתמתחה והתמקצע בתחום האחזקה והניקיון ממש כמו בכל מקצוע. אז נכון שאין עדיין תואר באוניברסיטה למקצועות הניקיון אך אין ספק כי הניסיון והמקצועיות הנרכשת מהעבודה בשטח היא שוות ערך לתעודה מקצועית כמו בכל מקצוע אחר. 
 
חברת אלגבי קלין – מציעים ניקיון של מומחים!
משום מה נדמה כי ניקיון כולם יודעים לעשות. היות ומדובר בפעולות הכרחיות אותם כולנו צריכים לבצע במידה זו או אחרת רק משום היותנו בני אדם. אז אולי הדבר נכון בניקיון הבית הפרטי שלנו. אך כאשר מדובר בניקיון של מקום גדול עם צרכים מיוחדים ומגוונים הרי שהסיפור שונה לגמרי.

אין להשוות את עבודות הניקיון בראשון לציון והסביבה הנעשות בבית מלון לבין הניקיון הביתי. מסעדות, בתי ספר, בתי חולים, משרדים וכדומה כל אלו צורכים תחזוקה וניקיון על ידי צוות שמבין בשירותי ניקיון ואחזקה בראשל"צ והסביבה. בדיוק בשביל זה יש לנו את חברת 'אלגבי קלין' החברה המתמחה בענף התחזוקה והניקיון היא יודעת ומכירה את כל הצרכים של בתי העסק השונים, משרדים, אולמות תצוגה וכן הלאה.
 
ניקיון ואחזקה בראשל"צ – רק עם צוות מקצועי המכיר את העבודה
אז הבנו כי יש צורך בניסיון ובהיכרות טובה עם השטח בעת אשר אנחנו באים לבצע את עבודות הניקיון במקומות המורכבים כמו מוסדות ציבור וכדומה. נציין להלן את ההבדלים הבולטים שקיימים בין הבית הפרטי לבין המקום הציבורי אשר אלו גרמים לכך כי אכן יהיה צורך בחברה המקצועית.
 • ניקיון מאתגר מבחינת הציוד במקום
  כל המקומות הציבוריים למיניהם מכילים ציוד שונה לגמרי מהציוד הביתי. אם מדובר למשל באולם תצוגות הרי שם יש לנו את המוצגים שלא נוכל להזיז מצד אל צד לצורך עבודות הניקיון. אם אלו מכוניות לדוגמא או מוצרי חשמל גדולים וכדומה. 
   
 • ניקיון מבחינת שעות העבודה
  מקומות ציבוריים לא יכולים לעצור את הפעילות במקום לצורך ביצוע עבודות הניקיון. על כן יהיה צורך בביצוע פעולות ניקיון ואחזקה בר"ג תוך כדי העבודה אך בשלבים, כדי לא לפגוע בעבודה או לחילופין - ניקיון ואחזקה ברחובות, ניקיון ואחזקה ברמת גן והסביבה יצטרכו להתבצע שלא בשעות הפעילות במקום.
   
 • ניקיון ואחזקה בראשל"צ מבחינת ציוד הניקיון
  מקום גדול דורש ציוד מקצועי כדי להשתלט על המרחבים. מכונות שטיפה וכדומה אשר רק חברה מקצועית תהיה מצוידת בהם.
ניקיון ואחזקה בר"ג עם אלגבי קלין
אם אתם זקוקים לשירותי ניקיון ואחזקה ברחובות, ניקיון ואחזקה ברמת גן, ראשל"צ והסביבה – פנו אל 'אלגבי קלין' – המומחים לניקיון!
 

ניקיון ואחזקה בראשל"צ

טלפון
072-33-80-895
כתובת
הירקון 39, בני ברק

אלגבי קלין
ניקיון ואחזקת מבנים בע"מ
לפרטים נוספים ותיאום פגישה חייגו 072-33-80-895
או מלאו פרטיכם בטופס