ניקיון מוסדות חינוך

מוסדות חינוך הינם מקומות בהם מתרחשות במשך היום פעילויות רבות ומגוונת כאשר בכל רגע נתון שוהים במוסד מאות ולעתים אף אלפי תלמידים. השילוב בין שני הגורמים הופך את החשיבות של שגרת הניקיון והשמירה עליו לחיונית והכרחית במיוחד. שירותי ניקיון איכותיים ויסודיים הופכים את המוסד החינוכי למקום נעים ומאיר עיניים המספק לתלמידים, למורים, לאורחים ולצוות תחושה של טיפוח והשקעה ומוסיפים להנאה שבשהייה במקום בו הם מבלים לעתים במשך כל היום.

איכות וניסיון – שירותי ניקיון מקצועיים

ניקוי איכותי של מוסדות חינוך דורש עבודה מול חברה מקצועית ומנוסה בתחום אשר מסוגלת לספק מענה הולם למגוון הצרכים המאפיינים את המקום. חברת אלגבי מספקת שירותי ניקיון למוסדות חינוך ברמה הגבוהה ביותר ומגוון של פתרונות לצרכים ייחודיים הנובעים משפע הפעילות במקום. אם בעבר בתי ספר היו נוהגים להחזיק בעובד ניקיון יחיד וקבוע, הרי שכיום הצרכים השתנו וכך גם סדרי הגודל, כך שמוסדות חינוך פונים לחברת ניקיון ואחזקה המספקת מענה כולל ומקיף.

איכות וניסיון – שירותי ניקיון מקצועיים

ניקוי איכותי של מוסדות חינוך דורש עבודה מול חברה מקצועית ומנוסה בתחום אשר מסוגלת לספק מענה הולם למגוון הצרכים המאפיינים את המקום. חברת אלגבי קלין מספקת שירותי ניקיון למוסדות חינוך ברמה הגבוהה ביותר ומגוון של פתרונות לצרכים ייחודיים הנובעים משפע הפעילות במקום. אם בעבר בתי ספר היו נוהגים להחזיק בעובד ניקיון יחיד וקבוע, הרי שכיום הצרכים השתנו וכך גם סדרי הגודל, כך שמוסדות חינוך פונים לחברת ניקיון ואחזקה המספקת מענה כולל ומקיף.

מגוון שירותים ומענה על צרכים ייחודיים

חברת אלגבי קלין מציעה שירותי ניקיון תוך שימוש במכשור מתקדם וחומרי ניקוי איכותיים ויעילים, אך גם כאלה הידידותיים לסביבה ולאנשים בה. מגוון השירותים המוצעים על ידינו כוללים עבודה במכונת פוליש המבריקה את הרצפות, ציוד לניקוי חלונות גדולים ועוד. העבודה המקצועית חוסכת למוסד הלימודי את הדאגה לתחזוקתו ומאפשרת לצוות הניהולי להתמקד בעיקר שבעיסוקו בעוד אנו מנהלים ודואגים לעבודת ניקיון יסודית ורציפה לשמירה על רמת ההגיינה במוסד החינוכי וליצירת תחושה של ניקיון וטיפוח.