ניקיון ואחזקת מבנים

חברת אלגבי מספקת שירותי ניקיון ואחזקת מבנים ברמה גבוהה ולכל סוג של מבנה, בין אם מדובר בבניינים ציבוריים או פרטיים ישנו צורך לשמור על סביבת מבנה נקייה ומכובדת, ואנו עושים זאת תוך מתן תשומת לב ומקצועיות מירבית לצרכי המבנה בתיאום שעות וצרכי הלקוח.

באמתחתנו:

• ניקיון משרדים

חשיבות הניקיון במשרד היא חשובה ומסייעת ברווחת העובדים ותפוקת עבודה מיטיבית, לשם כך אלגבי מתאימה את עצמה לאופי המשרד, גודלו, שעות העבודה שלו ופרמטרים נוספים, במטרה לספק שירותי ניקיון שיעניקו למשרדים להמשיך בהתנהולתם השגרתית במקביל לשמירה על ניקיון ותחושה נעימה בחלל העבודה.

בין אם זה משרד קטן או גדול, אנו דואגים לגייס עובדים אמינים ומקצועיים, הן מבחינה ביטחותית והן במתן תשומת לב לפרטים הקטנים והמשטחים השונים כמו ציוד אלקטרוני וריהוט.

• ניקיון מוסדות חינוך

אם בעבר בתי הספר היו נוהגים להחזיק בעובד ניקיון יחיד וקבוע, הרי שכיום הצרכים השתנו וכך גם סדרי הגודל. מוסדות חינוך רבים פונים לחברות ניקיון ואחזקה המספקות מענה כולל ומקיף.

מורים ותלמידים מבלים זמן רב במרחבי בית-הספר ועל מנת להעניק אוירה נקייה ונעימה באופן שוטף ורציף, חברת אלגבי מספקת שירותי ניקיון ותחזוקה עבור מוסדות חינוך ע"י מכשור מתקדם כמו מכונת פוליש המבריקה את הרצפות, ציוד לניקוי חלונות גדולים, וכן גם בשימוש בחומרי ניקוי איכותיים ומעולים, וידידותיים לסביבה.

• ניקיון מרכזים רפואיים

ניקיון מרפאות, בתי חולים, מוסדות רפואיים ומכונים גריאטריים שונים הינם בעלי חשיבות עליונה, היא עבודה לבעלי מקצוע אשר מוכשרים למלאכה זו, בהינתן חשיבות מירבית לסביבה נקייה בתנאים מחמירים לשם ביטחונם ובריאותם של השוהים וצוותי העובדים במוסדות אלו.

שירותי הניקיון המקיפים באלגבי כוללים ניקיון כללי יסודי של המתחם, הציוד והמכשירים וכן ביצוע עבודות הדורשות הכשרה מיוחדת כגון חיטוי, פינוי פסולת רפואית, ניקיון ציוד מורכב ויקר, וניקיון איזורים סטריליים כדוגמת חדר ניתוח.

אנו פועלים בתיאום מלא עם המרכזים הרפואיים השונים, וזאת מתוך הכרה והבנה של הנסיבות והדרישות המיוחדות לכל מחלקה.

• ניקיון אולמות תצוגה

אולמות תצוגה בעלי מוצרים למכירה דורשים אסתטיות ומראה נקי בסטנדרטים גבוהים למדי, גם כאן, חברת אלגבי בעלת ניסיון רב בניקיון אולמות תצוגה, תוך מתן מראה מצוחצח, יוקרתי ומרשים ותוך שימוש בחומרי ניקיון מתאימים למשטחי התצוגה השונים.

ניקיון אולמות תצוגה מצריך תשומת לב יתרה למוצרים שבאולם וכן שימוש בטכניקות שונות של ניקיון כמו ניקיון זכוכית, פוליש, קרצוף, חלונות וכדומה.

אנו מעסיקים צוות עובדים מקצועי, מיומן, אמין ואחראי, שידאג לשמירה על ניקיון אולם התצוגה בצורה הטובה ביותר.

• ניקיון מפעלים

חשיבות הניקיון במפעלים היא חשובה ביותר ותומכת את המפעל באופן התנהלותו ותקינות המוצר אותו הוא מייצר, וכן עבור מתן סביבת עבודה תקינה והגונה, הן מבחינה ביטוחית והן מבחינה תבראותית.

מכיוון שהמפעל בנוי ממשרדים, אולמות וקווי ייצור, מעבדות, מחסנים, חצר פריקה וטעינה ועוד, יש צורך בצוות ניקיון מנוסה ומקצועי שידע לשמור על ניקיונם של מתחמים שונים אלו.

באלגבי תמצאו צוות עובדים אשר ידע לנקות את חלקיו השונים של המפעל במיומנות ויעילות, תוך שימת דגש על נהלי הבטיחות ועל תוצאה הולמת ואיכותית.

• ניקיון שטחיים מסחריים

השטח המסחרי הוא שטח שמאופיין בתנועת אנשים ערה, גם עובדים וגם בלקוחות. על כן, נדרש בשטח שכזה ניקיון שוטף, שישמור על סביבת מסחר נקייה, מזמינה ונעימה.

בין אם מדובר בשטח מסחרי הפתוח לציבור או בשטח המיועד לניהול, כדי לנקות בצורה מקצועית שטחים מסחריים, שלעיתים מתפרסים על שטחים נרחבים, יש צורך בצוות עובדים רחב שחברת אלגבי יכולה לספק, יחד עם טכניקות ניקוי שונות וחומרי ניקיון איכותיים.

• ניקיון חניונים

מקצועיות גבוהה, מגוון שירותים, מחירים נוחים ובמסירות ללקוחות- אלגבי קלין חברת ניקיון ואחזקת מבנים היא בחירה נכונה ונקייה!